Õueala

Rannapargi majasid ümbritseb suletud ja turvaline hooviala, kuhu võõrad siseneda ei saa. Autovaba õu laseb Sul nautida rahu ja vaikust haljastatud sisehoovis.
Lapsi rõõmustab eriprojekti järgi valmiv mänguplats, kus ei hakka igav väikestel ega ka suurematel. Võid rahumeeli lapsed õue mängima saata, sest nende tegemistel silma peal hoidmiseks on hoovis turvakaamerad, mille pilt jookseb otse Sinu teleriekraanile.

Piirdeaed

Kadriorg on turvaline, aga meelerahu lisab Rannapargi kvartalit ümbritsev korraliku aiaga piiratud hooviala, kus on ka salvestav videovalve.

Turvalukud

Kõigist majadest leiab tipptasemel turvalahendused. Trepikodades on videoga fonolukusüsteemid. Kõik on tehtud selleks, et nii kodus kui sealt eemal olles saaksid rahuliku südamega pühenduda endale ja perele.

Maa-alune parkimine

Sinu autol on oma kindel koht maa aluses parklas. Maa-alusest parklast saab mugavalt kuiva jalaga oma korterisse. Samuti asub siin elektriauto laadimisvõimalus.

Viimistlus

Korterite seinad on paksust, 55-detsibellise helipidavusega betoonist. Kolmekordsed puit-alumiiniumist aknad vastavad kõrgendatud mürapidavusnõuetele. Lõuna- ja läänepoolsetel akendel on lisaks suurendatud päikesekaitse.
Korterites on kõrged, 2,7-meetrised laed, suured viimistlusplaadid ning kvaliteetne naturaalparkett. Igas kodus on lüliti, millest saab kogu valguse sisse või välja lülitada.

Tv-kaamera

Naudi oma igapäevaseid koduseid tegevusi muretsemata, sest mänguala kaamerapilti on võimalik kuvada teleriekraanile, et õues askeldavatel lastel silm peal hoida.