Kadrioru park

Vaid mõne minutiga oled Tallinna kauneimas pargis, kus Sind ootavad Jaapani aed, salajased rajad, luiged, oravad ja presidendiloss. Terve aasta toimuvad siin kultuuriüritused, kontserdid ja lillefestivalid. Kadrioru park on ka kunstimeka – siin asuvad Eesti Kunstimuuseum, KUMU ja Mikkeli muuseum.

Lummavad kodud Kadriorus kesklinna ja mere läheduses!

Pirita promenaad algab kohe Rannapargi lävepakult. Jalutamiseks, rattasõiduks, rulluisutamiseks või jooksuringiks astud vaid koduuksest välja ja juba oledki rajal. Maalilise mere- ja linnavaatega promenaad on Sinu päralt igal aastaajal ning see on aastakümneid olnud tallinlaste lemmikjalutuspaiku.

Restoranid

Hommikukohv NOPis, Gourmet Coffee’s või Katharinenthalis, mõnus lõuna maailma maitsetega Villa Thais, Hakus või Carrambas. Erilisemate hetkede tähistamiseks ootavad Sind kodulähedased tippkohad Mon Repos, Kadriorg ja iO.

Koolid&lasteaiad

Lähikonnas asub mitu lasteaeda, hinnatud Tallinna 21.Kool ja Kadrioru Saksa Gümnaasium. Lapsed jõuavad iseseisvalt kodulähedasse kooli 20-minutilise jalutuskäiguga.

Kaubandus

Lähikauplus, Kadrioru Keskus “Must Luik“ on läbi pargi jalutades mõne minuti kaugusel. Paari trammipeatuse või lühikese autosõidu kauguselt leiab nõudliku ostleja vajadustele vastava Kaubamaja, Viru Keskuse, Stockmanni ja  Nautica keskuse (end Norde Centrum).

Terviserajad

Nii häid ja erinevaid tervisespordivõimalusi nagu Kadriorus, pole üheski teises linnaosas. Pirita promenaad ja Kadrioru pargi rajad sobivad ideaalselt jooksmiseks, pere või koeraga jalutamiseks.

Lähedalasuvate Pirita ranna- ja metsaradade värske õhuga männisalud sobivad ideaalselt rattaspordiks ja suusatamiseks. Kadriorus on ka ajaloolised tenniseväljakud ning kergejõustikustaadion. Talvel on Lauluväljaku lumised nõlvad talverõõmu nautivate laste ja noorte päralt.